رونمایی از خودروی الکتریکی مردمی فولکس واگن

رونمایی از خودروی الکتریکی مردمی فولکس واگن شهر دانش ایوان کسری
فهرست مطالب

شرکت فولکس واگن قصد ارائه مدلی از خودروی الکتریکی مردمی با قیمت پایه در حدود 25000 یورو (26600 دلار) را رونمایی کند که احتمالاً تا چند سال آینده فروش عمده آن آغاز خواهد شد.

فولکس واگن نیاز مبرمی به تولید خودروی الکتریکی که اکثر مردم توانایی خرید آن را داشته باشند احساس می کند. در نتیجه این شرکت برای همگام شدن با خودروهای الکتریکی تسلا تلاش زیادی کرده است تا بتواند روند کاهشی فروش خود را در چین متوقف کند، در جایی که سازندگان داخلی به رهبری BYD بازار خود را افزایش داده‌اند، تولید این مدل خودروی الکتریکی می تواند به موفقیت این شرکت در رسیدن به این هدف کمک کند.

سرمایه گذاری برای تولید خودروی الکتریکی مردمی در کانادا

این رویداد برای بزرگترین خودروساز اروپا هفته پر مشغله ای را ایجاد خواهد کرد. روز دوشنبه، فولکس‌واگن از برنامه‌های خود برای افتتاح اولین کارخانه باتری خارج از اروپا رونمایی کرد. در حالی که حجم تولید دقیق این کارخانه در سنت توماس انتاریو مشخص نیست، وزیر صنعت کانادا گفت که این بزرگترین سرمایه گذاری در بخش صنعت خودرو در تاریخ این کشور خواهد بود.

روز سه‌شنبه، فولکس‌واگن برنامه مخارج پنج ساله خود را ۱۳ درصد افزایش داد و به ۱۸۰ میلیارد یورو رساند و بیش از دو سوم آن به نرم‌افزار و خودروهای الکتریکی اختصاص داد.

اولیور بلوم، مدیر اجرایی این شرکت، گفت: «امسال، سال تعیین‌کننده‌ای برای اجرای اهداف استراتژیک و تسریع پیشرفت در سراسر گروه خواهد بود».

رقابت تولید خودروی الکتریکی مردمی در چین

پیشخوان

مطالب مرتبط
کسری نخعی
کسری نخعی
تماس مستقیم : 00989102016310 | کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی | برنامه نویس پایتون و علاقه‌مند به پژوهش‌های علمی
اشتراک گذاری
آینده شغلی خود را با دوره های آموزشی مهارت محور شهر دانش تضمین کنید

عضویت در خبرنامه شهر دانش

در خبرنامه شهر دانش عضو شوید و از آخرین اخبار روز علم و دوره های مهارت محور شهر دانش مطلع شوید. کافیست ایمیل خود را وارد نمایید و روی دکمه اشتراک کلیک کنید.