پایتون از طریق متلب | راهنمای کامل

راهنمای کامل استفاده پایتون از طریق متلب شهر دانش ایوان کسری نخعی
فهرست مطالب

شما می توانید به تمام محتوای استاندارد کتابخانه پایتون از طریق متلب دسترسی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم آموزش کامل دسترسی به پایتون از طریق متلب را با چند مثال به شما آموزش دهیم. به همین ترتیب، می توانید از عملکرد در ماژول های شخص ثالث یا ایجاد شده توسط کاربر استفاده کنید. برای فراخوانی مستقیم عملکرد پایتون از طریق متلب، .py را به پیشوند نام تابع پایتونی که می خواهید فراخوانی کنید، اضافه نمایید.

py.list({'This','is a','list'}) % Call built-in function list

برای فراخوانی محتوا در کتابخانه استاندارد پایتون، .py را در مقابل تابع پایتون یا نام کلاس اضافه کنید:

py.textwrap.wrap('This is a string') % Call wrap function in module textwrap

برای استفاده از آنها نیازی به وارد کردن ماژول ها نیست. با این حال، می‌توانید به همان روشی که می‌توانید محتوا را در بسته‌های متلب وارد کنید، نام‌های پایتون را به تابع MATLAB خود وارد کنید. متلب همچنین راهی برای اجرای کد پایتون در مفسر پایتون به طور مستقیم از متلب فراهم می کند.

دسترسی به تمامی مطالب آموزش رایگان پایتون

بررسی نسخه پایتون از طریق متلب

برای استفاده از پایتون از طریق متلب، باید نسخه پشتیبانی شده پایتون را روی دستگاه خود نصب کنید. برای تأیید اینکه نسخه پشتیبانی شده دارید، تایپ کنید:

پیشخوان

مطالب مرتبط
کسری نخعی
کسری نخعی
تماس مستقیم : 00989102016310 | کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی | برنامه نویس پایتون و علاقه‌مند به پژوهش‌های علمی
اشتراک گذاری

عضویت در خبرنامه شهر دانش

در خبرنامه شهر دانش عضو شوید و از آخرین اخبار روز علم و دوره های مهارت محور شهر دانش مطلع شوید. کافیست ایمیل خود را وارد نمایید و روی دکمه اشتراک کلیک کنید.