پایتون پایه هشتم

پایتون پایه هشتم شهر دانش ایوان کسری
فهرست مطالب

ما در این مقاله سعی داریم جهت آموزش مثال هایی جهت یادگیری بهتر پایتون پایه هشتم را به شما به اشتراک بگذاریم. در پایتون پایه هشتم به آموزش پایتون از صفر و به صورت مقدماتی پرداخته شده است که قدم بسیار مثبتی رو به جلو و پیشروی در علوم کامپیوتر  در سطح دانش آموزی است. 

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پایتون و اینکه چرا باید پایتون را فرا گرفت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره پیشنهادی و اطلاعات بیشتر در رابطه با پایتون : آموزش پایتون از صفر

شروع کار با پایتون پایه هشتم

حال برای شروع کار با پایتون ابتدا باید آن را در سیستم عامل خود نصب کنید. با توجه به اینکه اکثراً از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند ما برای شما آموزش تصویری نصب پایتون در ویندوز را آماده کرده ایم.

آموزش نصب پایتون در ویندوز

کار کلاسی پایتون پایه هشتم

بعد از نصب پایتون در ویدیوی زیر به بررسی و آموزش مفاهیم اولیه پایتون یعنی مقدار(value)، رشته(string)، نوع(type)، چاپ(print) و “جداکننده”(cotation) می پردازیم، شما با مشاده این ویدیو متوجه دلیل درج کار غیر کلاسی صفحات 29 الی 33 کتاب درسی در قسمت پایتون پایه هشتم می گردید:

کار غیر کلاسی صفحه 36 کتاب درسی در رابطه با چاپ عدد بزرگتر در پایتون است. این مبحث در مقاله ای جداگانه در شهر دانش درج شده است:

مطلب پیشنهادی : چاپ عدد بزرگتر در پایتون با 3 روش

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با زبان پایتون و آینده یادگیری این زبان برنامه نویسی مطلب استخدام برنامه نویس پایتون را در شهر کار مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط
کسری نخعی
کسری نخعی
تماس مستقیم : 00989102016310 | کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی | برنامه نویس پایتون و علاقه‌مند به پژوهش‌های علمی
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد تخفیف 50 درصدی ویژه نوروز : norouz

X
آینده شغلی خود را با دوره های آموزشی مهارت محور شهر دانش تضمین کنید

عضویت در خبرنامه شهر دانش

در خبرنامه شهر دانش عضو شوید و از آخرین اخبار روز علم و دوره های مهارت محور شهر دانش مطلع شوید. کافیست ایمیل خود را وارد نمایید و روی دکمه اشتراک کلیک کنید.